
Коронка свердлувальна 110мм з твердосплавними пластинами
- В наявності
- Код: Коронка ТСТ 110мм
1 327,86 ₴
- +380 (66) 998-43-46Едуард
Коронка свердлувальна 110мм з твердосплавними пластинами
Коронка свердлувальна 110мм з твердосплавними пластинами призначена для свердлування отворів великого діаметру, а також зняття верхніх шарів металу. Застосовуються для свердлування нержавіючої сталі, чорного высоколегированого і кольорового металу. Оснащені твердосплавними напайками і центруючих свердлом. Свердло корончате економічно вигідно в порівнянні із звичайним свердлом по металу, оскільки воно висвердлює тільки контур отвору, що значно скорочує обсяг виконуваної роботи, а як наслідок зменьшується тривалість свердлування, збільшується продуктивність. Одержувані при висвердлюванні шайби, також не перетворюються в тирсу , а можуть бути використані.


Корончаті свердла по металу виробництва YDS
Характеристики:
- жіночі напайки по діаметру робочої частини;
- Тип хвостовика — циліндричний з трьома зрізами під патрон дриля;
- Упаковка — 1 шт;
- Діаметр — 16 ― 60 мм;
- Діаметр центруючого свердла — 6 мм;
- Глибина свердління 30 мм;
Багатоцільове твердосплавне корончатое свердло (кільцева фреза). Застосовується для свердління металевих конструкцій з конструкційної і нержавіючої сталі, глибиною до 20мм, а також дуже успішно працюють при пророблення отворів великого діаметру в найрізноманітніших матеріалах. Велика кількість твердосплавних зубів забезпечує чистий рез і тривалий термін служби. Підходить для свердління нержавійки, конструкційної сталі, кольорових металів, пінобетону, пластику та інших матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YDS |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип | Фреза |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 327,86 ₴

