
Борфреза твердосплавна тип В 8х20х6х60мм
- В наявності
- Код: Борфреза тип В 8мм
308,03 ₴
- +380 (66) 998-43-46Едуард
Борфреза твердосплавна тип В 8х20х6х60мм
Борфреза твердосплавна тип В 8х20х6х60мм– інструмент для точної металообробки на заключних етапах, також широко використовується для високоточних робіт (гравірування, моделированиее, виготовлення матриць, пресформ). Завдяки великій різноманітності форм, широко і успішно застосовується для відновлення та ремонту різноманітних конструкцій і форм. Інструмент забезпечує гладку поліровку і точну підгонку виробів. А висока зносостійкість і надійність, дає кращі економічні показники, у порівнянні з іншими інструментами цього ряду. Борфрезы, їх часто називають шарошками або твердосплавними борами ― інструмент, створений для використання в прямошлифовальных машинах з різними типами приводів: електричним або пневматичним приводом. Найчастіше борфрезы використовують для калібрування і поліровки існуючих технологічних отворів (при виробництві пелет), точної підгонки деталей, зачищення зварювальних швів. Великий вибір борфрез, забезпечує эффектифную роботу з практично будь-якими конфігураціями, оброблюваних поверхонь.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YDS |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Борфреза |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Клас точності | Н9 |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
- Ціна: 308,03 ₴


