
Борфреза твердосплавна тип В 12х25х6х65мм
- В наявності
- Код: Борфреза тип В 12мм
440,04 ₴
- +380 (66) 998-43-46Едуард
Борфреза твердосплавна тип В 12х25х6х65мм
Борфреза твердосплавна тип В 12х25х6х65мм – інструмент для точної металообробки на заключних етапах, також широко використовується для високоточних робіт (гравірування, моделированиее, виготовлення матриць, пресформ). Завдяки насічки на торці має робочу поверхню, як за тоцу, так і по бічній поверхні. Широко і успішно застосовується для відновлення та ремонту різноманітних конструкцій і форм. Випускаються з діаметром робочої частини 3; 4; 5; 6; 8; 10; 12; 14; 16мм, схвостовиком 3; 6; 8мм. До достоїнств борфрезы можна віднести: завжди висока якість обробки. Інструмент забезпечує гладку поліровку і точну підгонку виробів. А висока зносостійкість і надійність, дає кращі економічні показники, у порівнянні з іншими інструментами цього ряду.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YDS |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Борфреза |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Прямий |
| Діаметр | 12 мм |
| Радіус | 6 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 65 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Клас точності | Н9 |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
- Ціна: 440,04 ₴


