
Дискова пила по металу Quantum CS 355
- В наявності
- Код: 3186011
19 344 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для распиливания труб и профилей из стали, цветных металлов, пластмасс и композитных материалов, а также нержавеющей стали.
- Потужність двигуна 2,2 кВт
- Робота без втоми
- Удосконалена конструкція ручки з горизонтальним положенням
- Плавна робота, висока якість різання та тривалий термін експлуатації
- Система швидкого затискання
- Безпечна експлуатація: іскрозахисний кожух повністю закриває пильний диск у піднятому положенні, щоб запобігти травмам від осколків або розлітаючихся частин під час різання та підвищити вашу безпеку
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Швидкість обертання пильного диска 1500 об/хв
Діаметр пильного диска 355 мм
Отвір під пильний диск 25,4 мм
Розміри та вага
Вага нетто приблизно 25,4 кг
Потужність приводного двигуна 2,2 кВт
Клас ізоляції II
Клас захисту IP 20
Напруга живлення 230 В
Частота мережі 50 Гц
Ріжуча здатність 0° (кругла) труба 130 мм
Ріжуча здатність 0° (квадратна) труба 120 мм
Ріжуча здатність 0° (прямокутна) труба 95 x 180 мм
Ріжуча здатність -45° (кругла) труба 105 мм
Ріжуча здатність -45° (квадратна) труба 89 мм
Ріжуча здатність -45° (прямокутна) труба 78 x 110 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quantum |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Ріжучий механізм | Дискова пила |
| Стан | Новий |
- Ціна: 19 344 ₴





