
Ленточная пила по металлу OPTIsaw S 275PV
- Немає в наявності
- Код: 3305280
118 031 ₴
- +380 (66) 998-43-46Едуард
Стрічкова пила по металу OPTIsaw S 275РV має стабільну, литу конструкцію та дуже тиха в роботі.
Висока точність різання можлива завдяки безвібраційній роботі.
Безступінчасте регулювання опускання пилкового блоку відбувається за допомогою гідравлічного циліндра з регульованим клапаном.
Мікроперемикач для автоматичного вимкнення.
Система охолодження.
Стрічкова пила по металу OPTIsaw S 275РV постачаеться у стандартній комплектації з високоякісною біметалевою пилковою стрічкою.
Регульований упор для матеріалу для серійних робіт.
Міцна основа пили.
Направляюча пилкової стрічки на кулькових підшипниках.
Зручна шкала для регулювання кута.
Захист від перевантаження.
Безступінчасте регулювання швидкості пилкової стрічки 20 — 90 м/хв.
Можливість зміни швидкості під час роботи.
Комплект поставки:
- Біметалеве пиляльне полотно.
- Упор для заготівлі.
- Підстава верстата.
|
Технічні характеристики: |
|
|
Двигун |
1,5 кВт / 230 В |
|
Розмір пильного полотна, мм |
2480 x 27 x 0,9 |
|
Параметри різання: |
|
|
Макс. діаметр різу круглої заготовки, 90°, мм |
225 |
|
Макс. діаметр різу квадрвтної заготовки, 90°, мм |
190 |
|
Макс. діаметр різу прямокутної заготовки горизонтально, 90°, мм |
245 x 150 |
|
Макс. діаметр різу круглої заготовки, 45°, мм |
145 |
|
Макс. діаметр різу квадратної заготовки, 45°, мм |
150 |
|
Макс. діаметр різу прямокутної заготовки горизонтально, 45°, мм |
190 x 150 |
|
Макс. діаметр різу круглої заготовки, 60°, мм |
90 |
|
Макс. діаметр різу квадратної заготовки, 60°, мм |
90 |
|
Макс. діаметр різу прямокутної заготовки горизонтально, 60°, мм |
90 x 120 |
|
Габаритні розміри: |
|
|
Маса верстата, кг |
185 |
| Довжина, мм |
1400 |
|
Ширина, мм |
685 |
|
Висота, мм |
1700 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 185 кг |
| Напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1700 |
| Довжина | 1400 |
| Споживана потужність | 1.5 |
| Тип верстата | Одноколонний |
| Тип управління | Гравітаційне |
| Частота | 50 GHz |
| Ширина | 685 |
- Ціна: 118 031 ₴


