
Обігрівач електричний Unicraft EHG 3
- Немає в наявності
- Код: 6510004
2 847,31 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електробігрівач Unicraft EHG 3 забезпечує швидке нагрівання.
Ідеально підходить для приміщень, які потрібно опалювати протягом тривалого часу.
Вбудований захист від перегріву та перекидання.
Керамічний нагрівальний елемент має ряд переваг перед традиційними нагрівальними елементами: менша енергоємність; гіпоалергенність, оскільки шерсть тварин і пил не згорають на поверхні; довший термін експлуатації.
З механічним термостатом для регулювання температури в приміщенні.
Оснащен функцією вентилятора.
Ідеально підходить для приміщень, які потрібно опалювати протягом тривалого часу.
Вбудований захист від перегріву та перекидання.
Керамічний нагрівальний елемент має ряд переваг перед традиційними нагрівальними елементами: менша енергоємність; гіпоалергенність, оскільки шерсть тварин і пил не згорають на поверхні; довший термін експлуатації.
З механічним термостатом для регулювання температури в приміщенні.
Оснащен функцією вентилятора.
Технічні характеристики:
Теплопродуктивність 3 кВт
Напруга живлення 230 В
Частота мережі 50 Гц
Рівень звукового тиску 57 дБ(А)
Клас захисту IP20
Потужність вентилятора 322 м³/год
Ступені нагріву 2
Довжина 234 мм
Ширина/глибина 130 мм
Висота 284 мм
Вага 1,46 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unicraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 284 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція без нагрівання | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігрівання | 3000 Вт |
| Стан | Нове |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагрівального елемента | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 2 847,31 ₴

