
Обігрівач електричний Unicraft EHG 2
- Немає в наявності
- Код: 6510001
1 861,70 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеально підходить для приміщень, які потрібно обігрівати протягом тривалого часу
Вбудований захист від перегріву
Керамічний нагрівальний елемент має ряд переваг перед традиційними нагрівальними елементами: менша витрата електроенергії; гіпоалергенний, оскільки шерсть тварин і пил не згорають на поверхні; довший термін експлуатації.
Має функцію вентилятора. Вимкнення вентилятора при досягненні температури
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Потужність нагріву 2 кВт
Потужність вентилятора 140 м³/год
Ступені нагріву 2
Тип захисту IP20
Електрична потужність 22 / 1000 / 2000 Вт
Напруга живлення 230 В
Частота мережі 50 Гц
Рівень звукового тиску 53 дБ(А)
Довжина 210 мм
Ширина/глибина 130 мм
Висота 260 мм
Вага 1,4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unicraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Да |
| Потужність обігрівання | 2000 Вт |
| Стан | Нове |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагрівального елемента | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 1 861,70 ₴

