
Обігрівач електричний Unicraft EHG 3 P
- Немає в наявності
- Код: 6510003
2 847,31 ₴
- +380 (66) 998-43-46Едуард
Ідеально підходить для приміщень, які потрібно обігрівати протягом тривалого періоду часу
Вбудований захист від перегріву
Керамічний нагрівальний елемент має кілька переваг перед звичайними нагрівальними елементами: менше енергоспоживання; безпечний для алергіків, оскільки шерсть і пил домашніх тварин не згоряють на поверхні; довший термін служби.
Міцний металевий корпус
Має функцію вентилятора.
В режим вентилятора, вимкнення вентилятора при досягненні температури
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Теплова потужність3 кВт
Потужність вентилятора 365 м³/год
Ступені нагріву 2
Тип захисту IP20
Електрична потужність 25 / 1500 / 3000 Вт
Напруга живлення 230 В
Частота мережі 50 Гц
Рівень звукового тиску57 дБ(А)
Довжина 265 мм
Ширина/глибина210 мм
Висота 290 мм
Вага 2,85 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unicraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція без нагрівання | Да |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність обігрівання | 3000 Вт |
| Регулювання швидкості | Да |
| Стан | Нове |
| Тип нагрівального елемента | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 2 847,31 ₴


