
Нагрівач електричний Unicraft EHG 5/ тепловентилятор
- В наявності
- Код: 6510005
3 974 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеально підходить для приміщень, які необхідно обігрівати впродовж тривалого часу
Захист від перегрівання
Міцний металевий корпус
Велика потужність нагрівання та вентилятора
Функція вентилятора
Термостат
Технічні характеристики:
Потужність нагрівання — 5 кВт
Рівні нагрівання — 2
Потужність вентилятора 793 м3/год
Напруга живлення — 380 В
Тип нагрівального елементу Неіржавка сталь
Клас захисту IP24
Габарити ДхШхВ - 27х40х25 см
Вага 5,6 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unicraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність обігріву | 5000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 255 мм |
- Ціна: 3 974 ₴

