
Ручний важільний прес Optimum PD3
- В наявності
- Код: 3359030
9 828 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Точне регулювання глибини впресування
- Загартоване та шліфоване шпиндельне кріплення
- Довжина напрямна шпинделя
- Велика сила на кінці ходу
- Швидке переналагодження завдяки простому та безпечному регулюванню робочої висоти
- Шліфовані пресові столи забезпечують точне позиціонування ваших інструментів
Сила пресування 3 кН
Хід поршня 30 мм
Хід поршня від 50 до 170 мм
Робочий стіл T-пази розміром 16 x 7 мм
Довжина робочого столу 110 мм
Ширина робочого столу 100 мм
Виліт 80 мм
Діаметр поршня 10 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 |
| Виліт преса (штока) | 80 мм |
| Зусилля пресування | 0.3 т |
- Ціна: 9 828 ₴

