
Точильний верстат Quantum GQ 150 Q для сухого та вологого шліфування
- В наявності
- Код: 3141050
3 055 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний асинхронний двигун (0,25 кВт, 230 В, 50 Гц) забезпечує тиху та малошумну роботу з мінімальною вібрацією
Компактний сталевий корпус з високою надійністю і стійкістю до зовнішніх впливів
Регульований упор для точного позиціонування оброблюваних деталей
Захисний екран, що регулюється, для захисту від іскор і металевих частинок, не обмежуючи огляд під час шліфування
У комплекті два шліфувальні диски зернистістю K36 і K60, що підходять і для сухого, і для вологого оброблення
| Вага | 8,2 кг |
| Потужність двигуна | 0,25 кВт |
| Живлення | 230 В, 50 Гц |
| Діаметр шліфувального круга (сухе) | 150 мм × 20 мм, отвір 12,7 мм |
| Діаметр шліфувального круга (вологе) | 150 мм × 40 мм, отвір 20 мм |
| Частота обертання | 2 980 об/хв |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2980 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Товщина диска | 20 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 3 055 ₴

