
Ручний важільний прес Optimum PD5
- Немає в наявності
- Код: 3359050
13 884 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Точне регулювання глибини впресування
- Загартоване та шліфоване шпиндельне кріплення
- Довжина напрямна шпинделя
- Велика сила на кінці ходу
- Швидке переналагодження завдяки простому та безпечному регулюванню робочої висоти
- Шліфовані пресові столи забезпечують точне позиціонування ваших інструментів
- З автоматичною фіксацією
Сила пресування 5 кН
Хід поршня 40 мм
Хід поршня від 65 до 180 мм
Робочий стіл T-пази розміром 16 x 7,5 мм
Довжина робочого столу 110 мм
Ширина робочого столу 80 мм
Виліт 65 мм
Діаметр поршня 10 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 |
| Виліт преса (штока) | 65 мм |
| Висота | 350 |
| Зусилля пресування | 0.5 т |
- Ціна: 13 884 ₴

