
Складана опора підставка (естакада) Holzstar FAB 1
- В наявності
- Код: 5900006
1 575 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складана опора Holzstar FAB 1 має поверхню з нековзним покриттям.
Ідеально підходить для транспортування: складана ручка для перенесення.
Регулювання висоти без інструментів
Макс. статичне навантаження на опору 200 кг
Висота опори мін.640 мм
Висота опори макс.1030 мм
Габарити:
Довжина 970 мм
Ширина/глибина 620 мм
Висота 1030 мм
Вага 8,3 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Holzstar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 1030 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір корпусу | Зелений |
- Ціна: 1 575 ₴


