
Стійка опорна роликова Metallkraft MS 3
- В наявності
- Код: 3660700
4 788 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка опорна роликова Metallkraft MS 3 призначена для підтримки довгих і важких заготівок.
Роликова опора Metallkraft MS 3 має універсальне застосування. Її часто використовують під час роботи з дисковими пилками для металу, стрічковими пилками та деревообробними верстатами.
Роликова опора плавно регулюється за висотою та жорстко фіксується.
Надійна підтримка заготівки забезпечується завдяки міцним і сталевим роликам.
Важка лита конструкція штатива призначена для максимальних навантажень.
Технічні характеристики:
| Статичне опорне навантаження макс. | 400 кг |
| Виготовлення | Сталеві ролики |
| Ширина опори макс. | 400 мм |
| Діаметр ролика | 52 мм |
| Висота макс. | 970 мм |
| Висота мін. | 580 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metallkraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип опор | Регульовані опори |
| Загальні параметри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 520 мм |
- Ціна: 4 788 ₴

