
Компресор поршневий Aircraft AIRBOY 131 OF E безоливний
- Немає в наявності
- Код: 2001225
4 664 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поршневий компресор AIRBOY 131 OF E має широке, універсальне застосування.
Поршневий компресор AIRBOY 131 OF E безоливний, тому немає потреби в заміні олії та немає олії в конденсаті.
Компресор має маленький, компактний дизайн.
Повністю автоматичне вмикання/вимикання.
Електродвигун обладнаний захисним вимикачем двигуна.
Відведення стисненого повітря відбувається через два швидкорознімні з'єднання. Під'єднання дуже легке, можна виконувати однією рукою.
Редуктор тиску слугує для плавного регулювання бажаного робочого тиску.
На корпусі компресора розміщено по одному манометру: для зображення ємності та робочого тиску.
Три присоски на ніжках забезпечують стійке положення на поверхні.
| Розміри та вага | |
| Довжина: | 345 мм |
| Ширина/глибина | 340 мм |
| Висота | 315 мм |
| Вага | 15,9 кг |
| Ресивер | |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Обсяг ресивера | 6 літрів |
| Розташування контейнера | Горизонтальне |
| Електричні дані | |
| Вихідна потужність | 0,6 кВт |
| Напруга під'єднання | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Рівень шуму | |
| Рівень звукової потужності Lw | 71 дБ(А) |
| Поява рівня звукової потужності | Рівень звукової потужності згідно з DIN EN ISO 3744 (RL 2000/14/EG) |
| Рівень звукового тиску Lp | 49 дБ(А) |
| Поява рівня звукового тиску | Рівень звукового тиску на відстані 1 м згідно з DIN 45635 T 13 |
| Компресор | |
| Компресорна система | WDS |
| Безоливний/з масляним мастилом | Без олії |
| Продуктивність на вході | 107 л/хв |
| Продуктивність на виході | 42 л/хв |
| Поясування до заповнення | за робочого тиску 6 барів |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Кількість ступенів стиснення | 1 |
| Хід поршня | 5,8 мм |
| Діаметр поршня | 63,7 мм |
Конкурентні відмінності:
| Контроль тиску | Редуктор тиску |
| Автоматичне реле тиску | Да |
| Трансмісія приводу | Пряме з'єднання |
| Витяжка стисненого повітря | Два одноручні швидкорознімні з'єднання |
| Конденсатовідвідник | Кульовий кран |
| Ресивер со сжатым воздухом | Покритий порошком |
| Основа компресора | Три присоски |
| З'єднувальний кабель | 1,8 м |
| Сполучний штекер | CEE 7/4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aircraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 6 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Регулювання тиску | Так |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
- Ціна: 4 664 ₴



