
Трубогин гідравлічний Metallkraft HRB 10
- В наявності
- Код: 3777010
19 435 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трубогнучковий верстат змінює кут труби за заданими параметрами користувача. У комплекті з трубогином входять спеціальні матриці — пуансони. Цей гідравлічний ручний трубогин обладнаний вбудованим гідравлічним насосом, який полегшує виконання поставленого завдання оператором і якісно впливає на продуктивність.
- Під час посилення 10т і ваги 45 кг ефективно виконує завдання за згинанням труб діаметром до 2"
- Швидка заміна матриць, що дуже зручно, якщо потрібно зігнути багато різних діаметрів труб
- Зручний під час перенесення, що дає змогу його експлуатувати в різних місцях
Характеристики:
Усилие 10 т.
Хід поршня 155 мм.
Розміри 690х510х880
Вага 45 кг.
|
Матриці |
Діаметр труб |
Макс. товщина стінки |
Радіус вигину мін. |
Кут вигину макс. |
|
1/2" |
20 мм |
3,25 мм |
62 мм |
90° |
|
3/4" |
25 мм |
3,5 мм |
78 мм |
90° |
|
1" |
32 мм |
4,0 мм |
98 мм |
90° |
|
1-1/4" |
40 мм |
4,0 мм |
128 мм |
120° |
|
1-1/2" |
47 мм |
4,25 мм |
149 мм |
120° |
|
2" |
59 мм |
4,5 мм |
187 мм |
120° |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metallkraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина ходу штока | 155 мм |
| Максимальна товщина стінки труби | 4.5 мм |
| Максимальне зусилля | 10 т |
| Максимальний діаметр труби | 59 мм |
| Максимальний кут вигину труби | 120 град. |
| Мінімальний діаметр труби | 20 мм |
| Розміри пуансонів (згинальних черевиків) | 1", 3/4", 1 1/4", 1/2", 2" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 510 мм |
- Ціна: 19 435 ₴


