
Свердло довге 25.0мм Р6М5 325/195
- В наявності
- Код: Свердло довге 25.0мм
285 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло довге 25.0мм Р6М5 325/195
Свердлo довгe 25.0мм Р6М5 325/195 з конічним хвостовиком ГОСТ 12121-77 застосовуються для створення отворів в різних деталях за допомогою стаціонарних верстатів. Завдяки коническому хвостовика збільшується площа поверхні контакту свердла із свердлильною головкою, що дозволяє збільшити точність і підвищує надійність кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техносталь |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина робочої частини | 195 мм |
| Загальна довжина | 325 мм |
- Ціна: 285 ₴


