
Фреза кінцева 60 мм z=8 КМ4 Р6М5 (60х200х75мм)
- В наявності
- Код: Фреза конц 60мм z=8
3 402 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза кінцева 60 мм z=8 КМ4 Р6М5 (60х200х75мм)
Фреза кінцева 60 мм z=8 КМ4 Р6М5 (60х200 х75мм) з різних марок конструкційної сталі і чавуну.
Фрези виготовляються двох типів:
тип 1 - фрези з нормальним зубом
- тип 2 - фрези з великим зубом
Характеристики
| Діаметр | 60 мм |
| Кількість зубів | 8 |
| Конус Морзе | 4 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Робоча довжина | 75 мм |
| Марка стали | Р6М5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Харківський інструментальний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр робочий | 60 мм |
| Довжина загальна | 200 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| виконання | Кінцева |
- Ціна: 3 402 ₴


