
Нутромір високоточний НІ 50-160 0.001мм
- В наявності
- Код: НІ ВТ 50-160 0.001
7 300,38 ₴
- +380 (66) 998-43-46Едуард
Нутромір індикаторний високоточний НІ 50-160 0.001мм
Нутромір індикаторний високоточний НІ 50-160мм, з ціною поділки 0.001 мм призначений для точного вимірювання діаметра отворів. В якості відлікового пристрою використовується важільно-зубчастий виміряєте
льная головка з ціною поділки 0.001 мм. Вимірювання нутромером відбувається двоточковим контактом з вимірюваною поверхнею. Для суміщення лінії вимірювання з осьовою площиною вимірюваного отвору нутроміри забезпечені центруючих містком. Залежно від діапазону вимірювань нутромера використовуються вимірювальні головки з різним діапазоном, причому діапазон головки в кілька разів менше діапазону вимірювань самого нутромера. Визначення розміру у вимірюваному інтервалі забезпечується за допомогою одного з вхідних в комплект змінних стрижнів. Настройка проводиться за атестованими настановним кільцям або кінцевих мір довжини. Нутроміри використовуються в багатьох галузях промисловості для визначення внутрішніх розмірів, для визначення зносу, зокрема можуть застосовуватися для визначення зносу в циліндрах двигунів, в гідроциліндрах різних машин і механізмів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MONAX |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальний |
| Відліковий пристрій | Кругова шкала |
| Мінімальний діапазон | 50 мм |
| Максимальний діапазон | 160 мм |
| Ціна поділки | 0.001 мм |
- Ціна: 7 300,38 ₴

