
Нутромір індикаторний НІ 50-160 0.01мм
- В наявності
- Код: НИ 50-160 0.01 кл.1
2 521,95 ₴
- +380 (66) 998-43-46Едуард
Нутромір індикаторний НІ 50-160 0.01мм
Нутромір індикаторний НІ 50-160мм ГОСТ 868-82, з ціною поділу 0.01мм призначений для точного вимірювання діаметра отворів. Як відліковий пристрій використовується важільно-зубчаста вимірювальна головка з ціною розподілу 0.01 мм. Вимірювання нутроміром відбувається двоточковим контактом з вимірюваною поверхнею. Для суміщення лінії вимірювання з осьовою площиною отвору, що вимірюється, нутроміри забезпечені центруючим містком. Залежно від діапазону вимірювань нутроміра використовуються вимірювальні голівки з різним діапазоном, причому діапазон голівки в кілька разів менше діапазону вимірювань самого нутроміра. Визначення розміру в вимірюваному інтервалі забезпечується за допомогою одного з вхідних до комплекту змінних стрижнів. Налаштування проводиться за атестованими настановними кільцями або кінцевими мірами тривалості. Нутроміри використовують у багатьох галузях промисловості для визначення внутрішніх розмірів, для визначення знесення, зокрема можуть застосовуватися для визначення знесення в циліндрах двигунів, в гідроциліндрах різних машин і механізмів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MONAX |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальний |
| Відліковий пристрій | Кругова шкала |
| Мінімальний діапазон | 50 мм |
| Максимальний діапазон | 160 мм |
| Ціна поділки | 0.01 мм |
- Ціна: 2 521,95 ₴

