
Ножиці для металу HS-10
- В наявності
- Код: Ножницы HS-10
9 733,83 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці для металу HS-10
Ножиці для металу HS-10 підходять для різання металевого листа, кругляка, смуги та інших металоконструкцій. Верхнє лезо дає різати метал із мінімальними зусиллями. Мають міцну сталеву раму. Довга ручка забезпечує різання з мінімальним зусиллям.
Технічні характеристики:
|
Модель |
HS-10 |
|
Довжина леза (мм) |
254 |
|
Максимальна товщина сталевого листа, мм |
6.0 |
|
Максимальна товщина сталевої плосі, мм |
70x6 |
|
Максимальна товщина сталевого дорукопашка, мм |
13 |
|
Габаритні розміри (мм) |
420x410x160 |
|
Вага нетто/Вага брутто (кг) |
21/23 |
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTMC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Гільйотина |
| Тип приводу | Ручний |
| Рабочая длина | 254 мм |
| Максимальна товщина листа | 6 мм |
| Максимальна ширина листа | 250 мм |
| Максимальний діаметр реза | 13 мм |
- Ціна: 9 733,83 ₴


