
Ножиці для металу HS-8
- В наявності
- Код: Ножницы HS-8
6 636,70 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці для металу HS-8
Ножиці для металу TTMC HS-8 підходять для різання металевого листа, кругляка, смуги та інших металоконструкцій. Верхнє лезо дає різати метал із мінімальними зусиллями. Мають міцну сталеву раму. Довга ручка забезпечує різання з мінімальним зусиллям.
Технічні характеристики:
|
Модель |
HS-8 |
|
Довжина леза (мм) |
200 |
|
Максимальна товщина сталевого листа, мм |
6.0 |
|
Максимальна товщина сталевої плосі, мм |
70x6 |
|
Максимальна товщина сталевого дорукопашка, мм |
13 |
|
Габаритні розміри (мм) |
420x410x160 |
|
Вага нетто/Вага брутто (кг) |
17/19 |
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTMC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Гільйотина |
| Тип приводу | Ручний |
| Рабочая длина | 200 мм |
| Максимальна товщина листа | 6 мм |
| Максимальна ширина листа | 200 мм |
- Ціна: 6 636,70 ₴


