
Гільйотина ручна TTMC Q01-1.5х1500 мм
- В наявності
- Код: TTMC Q01-1.5х1500
154 679,47 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гільйотина ручна TTMC Q01-1.5х1500 мм
Гільйотина ручна TTMC Q01-1.5х1500 мм просте і надійне обладнання для різання тонколистового металу завтовшки до 1.5 мм, з довжиною різання до 1500 мм. Невелика вага та простота у використанні робить це обладнання популярним для використання безпосередньо на місці виконання робіт. Застосовується для різання металу завтовшки до 1.5 мм зарекомендувало себе як надійне та універсальне рішення.
Особливості:
-
Застосовується для різання низьковуглецевої сталі, мідно-алюміневого сплаву, матеріалів на основі латуні, цинку та свинцю.
-
Леза з високовуглецевої хромованої сталі.
-
Проста конструкція, ручне керування.
Технічні характеристики
| Довжина різання, мм | 1500 |
| Макс. Товщина різання, мм | 1.5 |
| Глибина з упором, мм | 0-300 |
| Габарити, см Д×Ш×В, мм | 208×76×120 |
| Вага, кг | 445 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTMC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Гільйотина |
| Тип приводу | Ручний |
| Рабочая длина | 1500 мм |
| Максимальна товщина листа | 1.5 мм |
| Максимальна ширина листа | 1500 мм |
| Кут різу | 90 град. |
- Ціна: 154 679,47 ₴

