
Індикатор важільно-зубчастий ИРБ 0-0.8 0.01 мм
- В наявності
- Код: ИРБ 0-0.8 0.01 мм
1 328,04 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індикатор важільно-зубчастий ИРБ 0-0.8 0.01 мм
Індикатор важільно-зубчастий багатооборотний типу ИРБ 0-0.8 0.01 мм призначений для абсолютних і відносних вимірювань лінійних розмірів, контролю відхилень від заданої геометричної форми і взаємного розташування поверхонь. Застосовуються як в вимірювальної стійці, так і в різних контрольних і вимірювальних приладах і пристроях. Для абсолютних і відносних вимірювань лінійних розмірів, контролю відхилень від заданої геометричної форми і взаємного розташування поверхонь.
Характеристики
| Тип | ИРБ |
| Діапазон вимірювання | 0-0,8 мм |
| Ціна поділки | 0,01 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MONAX |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон вимірювання | 0.8 мм |
| Ціна поділки | 0.01 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 328,04 ₴

