
Пневмостеплер Aircraft KG 32 PRO
- Немає в наявності
- Код: 2405301
2 800 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневматичний скобозабивний пістолет Aircraft KG 32 PRO
Професійний скобозабивний пістолет для скоб від 13 до 32 мм
|
Відмінно підходить для внутрішньої обробки приміщень: кріплення стінових панелей, профільних дощок, задніх стінок меблів, виконання шпунтових з'єднань, виготовлення ящиків та огорож, а також для монтажу виставкових конструкцій. Віброзахисне, теплоізоляційна ручка з нековзним гумовим покриттям. Висока швидкість роботи і підвищений рівень безпеки завдяки контактному пуску. Компактні розміри і мала вага гарантую тривалу роботу без втоми Регульований випуск повітря В практичному пластиковому валізці.
|
| Тип скоб | тип 90 (ширина 5,8 мм) |
| Розмір скоб | 13 - 32 мм |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата стисненого повітря | 0,5 л/удар |
| Маса | 1,3 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aircraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина скоби | 32 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 0.5 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Ширина скоби | 5.8 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,3 |
| Робочий тиск, бар | 6 |
| Розмір скоб, мм | 13-32 |
| Витрата повітря, л/хід | 0,5 |
| Тип скоб | тип 90 |
- Ціна: 2 800 ₴

