
Верстат для заточування свердел OPTIgrind GH 15T
- Немає в наявності
- Код: 3100115
69 241,50 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Зручний верстат для заточування спіральних свердел із швидкорізальної сталі і твердого сплаву.
- Просте та економічне обслуговування свердел всіх стандартних типів.
- Чиста, швидка та якісна робота без спеціальної підготовки.
- Довгий термін служби алмазного шліфувального круга.
- Жорстка фіксація і правильна заточка свердла.
![]() |
|
|
Тупе свердло |
Заточене свердло
|
Основні технічні характеристики верстата. |
|
|
Модель |
GH 15T |
|
Номер арт. |
310 0115 |
|
Технічні характеристики |
|
|
Електродвигун |
450 Вт |
|
Напруга живлення |
220 В |
|
Число оборотів |
3000 об/хв |
|
Кут заточування вершини свердла |
90 — 145° |
|
Діаметр свердла заточується |
2 — 30 мм |
|
Габаритні розміри верстата |
450 x 240 x 270 мм |
|
Маса верстата |
33 кг |
Комплект поставки:
- 6 цанг ER20 розміром 3-8 мм
- 22 цанг ER40 розміром 8-30 мм
- Керівництво по експлуатації російською мовою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 0.45 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 69 241,50 ₴





