
Верстат для заточування свердел OPTIgrind GQ-D13
- В наявності
- Код: 3140020
2 940 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул 3140020
- Портативний шліфувально-заточний верстат для ідеальної заточування спіральних свердел діаметром від 3 до 13 mm.
- Зручне і економічне шліфування двосічного спірального свердла.
- Чиста, швидка та якісна робота без спеціальної підготовки.
- Легко транспортується.
- Проста заміна шліфувального круга.
- Міцний пластиковий корпус з нековзним підставою.
- Довгий термін служби алмазного шліфувального круга.
- Свердло закріплюється в державке з цанговим затискачем і з допомогою датчика фіксуються в певному положенні і попередньо визначеному порядку вставляються в отвір для заточування.
Комплект поставки:
- Алмазний шліфувальний круг;
- Державка з цанговим зажимом.
Технічні характеристики: |
|
|
Підключення |
230 V / 1 Ph ~50 Hz |
|
Потужність двигуна |
80 W |
|
Число оборотів |
4200 об/min |
|
Діаметр шліфувального круга |
78 mm |
|
Діаметр заточується свердла, mm |
3 - 13 |
|
Габарити верстата (Д х Ш х В) |
220 x 200 x 160 mm |
|
Вага |
2,5 kg |
| Кут заточування вершини свердла | 118° |

Встановлення свердла - свердло вирівнюється по вильоту і потрібного кута.

Загострення спіральних свердел - завдяки легкому обертанню від упору до упору.

Сточування перемички свердла - також завдяки легкому обертанню від упору до упору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum |
| Країна виробник | Тайвань |
| Споживана потужність | 0.08 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 2 940 ₴





