
Верстат для заточування свердел OPTIgrind GH 10T
- В наявності
- Код: 3100110
27 246 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний верстат для заточування спіральних свердел із швидкорізальної сталі і твердого сплаву.
Просте та економічне обслуговування свердел всіх стандартних типів.
Чиста, швидка та якісна робота без спеціальної підготовки.
Довгий термін служби алмазного шліфувального круга.
Жорстка фіксація і правильна заточка свердла.
![]() |
![]() |
|
Тупе свердло |
Заточене свердло |
|
|||||||||||||||||||||||
Комплект поставки:
- 11 цанг розміром 2-13 мм.
- Керівництво по експлуатації російською мовою.
Рекомендовані додаткові приналежності:
|
Круг алмазний для GH10T арт. 3100126 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 0.18 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
- Ціна: 27 246 ₴








