
Стрічкова пила по металу Metallkraft MBS 125
- В наявності
- Код: 3630125
36 018 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Стрічкова пила по металу Metallkraft MBS 125 відрізняються своєю компактністю і простотою в роботі з легкістю застосовуються на монтажних майданчиках.
- Призначена для різання сталі, алюмінію, міді, ПВХ профілів і суцільних перерізів.
- На стрічковій пилці встановлено варіатор з допомогою якого можна плавно регулювати швидкість переміщення стрічкового полотна в межах 30-80 м / хв.
- Дуже тихий робочий хід: на 60% тихіше в порівнянні з аналогічними моделями стрічкових пив.
- Низький рівень вібрації і шуму досягається за рахунок механічної коробки передач в масляній ванні, шестерні якої загартовані і точно відшліфовані.
- Кожна стрічкова пила проходить перевірку на геометричну точність на заводі виробнику.
- Приводний двигун постійного струму, низько спритний з вугільними щітками, за рахунок низьких оборотів термін служби щіток збільшується в десять разів.
- Система контролю температури двигуна і сили струму оберігає пилу від поломок.
- Провідне і ведене колесо протягання стрічки виготовлені з литого чавуну, процес різання може відбуватися на суху або з охолоджуючою рідиною.
- Жорстка конструкція станини пилки виконана з гумовими опорами.
- Простота обслуговування, оскільки компоненти пилки легко доступні.
- У комплектації стрічкової пилки йде запекла штанга, для різання заготовок однакової довжини.
- Стрічкова пила по металу Metallkraft MBS 125 поставляється з пильної стрічкою 10/14 зубів на дюйм.
Технічні характеристики:
| Модель | MBS 125 |
| артикул | 3630125 |
| Потужність двигуна | 1.1 кВт |
| Макс. діаметр різання заготовок 0 ° Коло | 125 мм |
| -45 ° | 80 мм |
| -60 ° | 45 мм |
| 0 ° Квадрат | 120 мм |
| -45 ° квадрат | 80 мм |
| -60 ° квадрат | 40 мм |
| 0 ° прямокутник | 120 х 125 мм |
| -45 ° прямокутник | 80 х 80 мм |
| -60 ° прямокутник | 40 х 60 мм |
| Швидкість стрічки | 30-80 м / хв |
| Розмір стрічки | 1440 х 13 х 0,65 мм |
| Габаритний розмір ДхШхВ макс. | 350х700х660 мм |
| Вага | 23.5 кг |
Приладдя для серії MBS |
артикул |
| Магнітний розчин для видалення стружки CHIPMAG | 3850010 |
| Підставка MUG 1 | 3630000 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metallkraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина стрічкової пили | 1440 мм |
| Споживана потужність | 1.01 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Гравітаційне |
| Товщина стрічкової пилки | 0.65 мм |
| Кут пиляння | 60 град. |
| Ширина стрічкової пили | 13 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 660 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 36 018 ₴







