
Ручний важільний прес Optimum PD3
- В наличии
- Код: 3359030
9 828 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Точне регулювання глибини впресування
- Загартоване та шліфоване шпиндельне кріплення
- Довга направляюча шпинделя
- Велика сила на кінці ходу
- Швидке переналагодження завдяки простому та безпечному регулюванню робочої висоти
- Шліфовані пресові столи забезпечують точне позиціонування ваших інструментів
Сила пресування 3 кН
Хід поршня 30 мм
Хід поршня від 50 до 170 мм
Робочий стіл T-пази розміром 16 x 7 мм
Довжина робочого столу 110 мм
Ширина робочого столу 100 мм
Виліт 80 мм
Діаметр поршня 10 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optimum |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Общие параметры | |
| Высота | 350 мм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 |
| Вылет пресса (штока) | 80 мм |
| Усилие прессования | 0.3 т |
- Цена: 9 828 ₴

