
Точильний верстат Quantum GQ 150 Q для сухого та вологого шліфування
- В наличии
- Код: 3141050
3 055 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужний асинхронний двигун (0,25 кВт, 230 В, 50 Гц) забезпечує тиху та малошумну роботу з мінімальною вібрацією
Компактний сталевий корпус з високою надійністю і стійкістю до зовнішніх впливів
Регульований упор для точного позиціонування оброблюваних деталей
Захисний екран, що регулюється, для захисту від іскор і металевих частинок, не обмежуючи огляд під час шліфування
У комплекті два шліфувальні диски зернистістю K36 і K60, що підходять і для сухого, і для вологого оброблення
| Вага | 8,2 кг |
| Потужність двигуна | 0,25 кВт |
| Живлення | 230 В, 50 Гц |
| Діаметр шліфувального круга (сухе) | 150 мм × 20 мм, отвір 12,7 мм |
| Діаметр шліфувального круга (вологе) | 150 мм × 40 мм, отвір 20 мм |
| Частота обертання | 2 980 об/хв |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optimum |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Потребляемая мощность | 0.25 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Точильный |
| Число оборотов холостого хода | 2980 об/мин |
| Общие параметры | |
| Вес | 8 кг |
| Дополнительные параметры | |
| Количество дисков | 2 шт |
| Толщина диска | 20 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Цена: 3 055 ₴

