
Точильний верстат Quantum GQ 120
- Нет в наличии
- Код: 3141000
2 288,70 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оснащен потужним асинхронний двигуном потужністю 0,15 кВт (230 В, 50 Гц)
Має стабільний сталевий корпус, що забезпечує надійність та довгий термін служби
Регульований упор для точного позиціювання оброблюваного виробу
Регульований захист від іскр та стружки, який зберігає видимість процесу шліфування
У комплекті – дві шліфувальні круги: зернистістю K36 та K60
Технічні параметри
| Вага | 4,3 кг |
| Діаметр посадкового вала | 12,7 мм |
| Діаметр шліфувального круга | 125 мм |
| Ширина шліфкруга | 16 мм |
| Частота обертання | 2 980 об/хв |
Потужність приводного двигуна 0,15 кВт
Напруга живлення230 В
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optimum |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 0.15 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Точильный |
| Число оборотов холостого хода | 2980 об/мин |
| Общие параметры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Дополнительные параметры | |
| Количество дисков | 2 шт |
| Толщина диска | 16 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Цена: 2 288,70 ₴

