
Ручний важільний прес Optimum PD5
- В наличии
- Код: 3359050
15 756 ₴
+380 (67) 636-19-79
Ярослав
- +380 (66) 998-43-46Едуард
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Точне регулювання глибини впресування
- Загартоване та шліфоване шпиндельне кріплення
- Довга направляюча шпинделя
- Велика сила на кінці ходу
- Швидке переналагодження завдяки простому та безпечному регулюванню робочої висоти
- Шліфовані пресові столи забезпечують точне позиціонування ваших інструментів
- З автоматичною фіксацією
Сила пресування 5 кН
Хід поршня 40 мм
Хід поршня від 65 до 180 мм
Робочий стіл T-пази розміром 16 x 7,5 мм
Довжина робочого столу 110 мм
Ширина робочого столу 80 мм
Виліт 65 мм
Діаметр поршня 10 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optimum |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Общие параметры | |
| Высота | 350 мм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13 |
| Вылет пресса (штока) | 65 мм |
| Усилие прессования | 0.5 т |
- Цена: 15 756 ₴

