
Пилорама ленточная Holzkraft HBBS 660 G с бензиновым двигателем
- Нет в наличии
- Код: 5670664
189 013,50 ₴
- +380 (66) 998-43-46Едуард
Пілорама Holzkraft HBBS 660 G мае суцільнолиті колеса, що приводяться в рух бензиновим двигуном потужністю 11 кВт.
Ручне регулювання висоти зрізу відбувається за допомогою рукоятки.
Міцна і стійка до скручування сталева конструкція.
Просте керування за допомогою ручного подавання пильного агрегату.
Стабільна фіксація колоди можлива завдяки регульованим наконечникам.
Точні пропили здійснюються завдяки регульованій направляючій пиляльного агрегату.
Низьке тертя між пиляльним полотном і деревиною стає можливим завдяки вбудованому мастилу пиляльного агрегата.
Бічне відведення стружки забезпечує чистоту робочої зони.
Будь-яка довжина пропилу можлива завдяки подовжувачам станини, що поставляються як аксесуари.
Пілорама Holzkraft HBBS 660 G підходить для деревини м’яких і твердих порід.
Основні характеристики:
- Тип приводу — бензиновий.
- Матеріал конструкції рами — сталь.
- Швидкість подачі — вручну.
Технічні характеристики:
|
Діапазони різання |
|
|
Макс. діаметр ствола |
660 мм |
|
Макс. ширина різу |
530 мм |
|
Довжина різу макс. |
3200 мм |
|
Прохід над пильною стрічкою |
190 мм |
|
Розміри та вага |
|
|
Довжина |
4000 мм |
|
Ширина/глибина |
2150 мм |
|
Висота |
2000 мм |
|
Вага |
340 кг |
|
Шумове випромінювання |
|
|
Рівень звукової потужності |
96,1 дБ(A) |
|
Пиляльна стрічка |
|
|
Швидкість |
20 м/с |
|
Довжина |
3650 мм |
|
Ширина |
34 мм |
Додаткове обладнання:
- Поворотний гак WH 1 для Holzkraft HBBS 400/660/810 (арт. 5671000).
- Навантажувальна рампа для Holzkraft HBBS 400/660/810 (арт. 5671005).
- Кабельна лебідка для Holzkraft HBBS 660/810 (арт. 5671010).
- Подовження ліжка 2,0 м для Holzkraft HBBS 660 (арт. 5671660).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HOLZKRAFT |
| Страна производитель | Китай |
| Потребляемая мощность | 11 кВт |
| Состояние | Новое |
| ЧПУ | Нет |
| Общие параметры | |
| Вес | 340 кг |
| Высота | 2000 мм |
| Длина | 4000 мм |
| Ширина | 2150 мм |
| Дополнительные параметры | |
| Длина заготовки | 3200 мм |
| Длина ленточной пилы | 3650 мм |
| Максимальная скорость резания | 20 м/сек |
| Толщина ленточной пилы | 1 мм |
| Ширина заготовки | 530 мм |
| Ширина ленточной пилы | 34 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид пилорамы | ленточная |
| Диаметр бревна | 660 мм |
| Количество пил | 1 шт |
| Тип пилорамы | Однопольная |
- Цена: 189 013,50 ₴



