
Универсальная опорная стойка Holzstar UMS1 (строительная стойка)
- Нет в наличии
- Код: 5900009
2 784,38 ₴
- +380 (66) 998-43-46Едуард
Універсальна опорна стійка Holzstar UMS 1 призначена для подачі довгих заготовок у робочу зону деревообробних і металообробних верстатів.
Наприклад, стрічкових або дискових пилок.
Опорна перекладина має три робочих положення: плоский ролик, V-подібний ролик і плоска опорна перекладина з нековзною гумовою накладкою.
Стабільна міцна конструкція виготовлена з труби квадратного перерізу і регулюється за висотою, налаштування висоти має кілька фіксованих положень.
Фіксація налаштування за висотою відбувається за допомогою запобіжних болтів.
Проста складна конструкція швидко приводиться в робоче положення, а в складеному положенні легко переноситься і займає мало місця при зберіганні.
У разі використання як підставки на V-подібних роликах, розраховувати вантажопідйомність до 45 кг.
У разі використання як підставки на великому ролику, розраховувати вантажопідйомність до 100 кг.
При использовании в качестве рабочей эстакады, рассчитывать грузоподъемность до 200 кг.
Макс. статичне навантаження на опору 45-200 кг
Макс. ширина опори 750 мм
Висота опори мін. 820 мм
Висота опори макс. 1270 мм
Довжина 750 мм
Ширина/глибина 680 мм
Висота 1270 мм
Маса нетто ок. 10,4 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Holzstar |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Готовое оборудование |
| Тип оборудования | Верстак комбинированный |
| Тип опор | Ножки |
| Общие параметры | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 1270 мм |
| Глубина | 750 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная нагрузка на столешницу | 200 кг |
- Цена: 2 784,38 ₴






